ślub

Najważniejszy dzień w Waszym życiu zbliża się wielkimi krokami, a Wy jeszcze nie macie obrączek? Nie martwcie się! Podpowiemy Wam jak wybrać te wyjątkowe krążki symbolizujące związek małżeński.

Obrączki to jeden z nieodzownych i najważniejszych elementów uroczystości ślubnej. Dlatego ich wybór nie może być pochopny i nieprzemyślany. Po pierwsze musicie zastanowić się nad materiałem z jakiego mają być wykonane. Na rynku dostępne są obrączki ze złota żółtego, różowego oraz białego, a także z tytanu. Kolejnym aspektem jest odpowiednio dobrany kształt obrączek. Czy mają być płaskie czy półokrągłe? Czy mają być gładkie czy z rzeźbieniami? Obrączki ślubne muszą być takie jak Wy – oryginalne i niepowtarzalne!

Obrączka ślubna musi mieć grawerunek!

A może Waszym marzeniem jest wygrawerowanie daty ślubu po wewnętrznej stronie obrączek? Możecie również wybrać obrączki z dodatkowymi zdobieniami i kamieniami szlachetnymi. Możliwości jest wiele, ale to tylko od Was zależy jaki symbol Waszej miłości, wierności i oddania wybierzecie, aby towarzyszył Wam na nowej, wspólnej drodze życia.